Uzin fabriko istorijos diagrama

UZIN Utz AG (Vokietija). Įmonė įkurta 1911 m.

1911 m. Georg’o Utz’o įkurta prekybos įmonė, tik vėliau tapo gamintoja įsigijusi gamyklą. UZIN ženklas atsirado tik 1948 m. Įmonė išaugo iki didelės įmonių grupės, kuri iki šiol valdoma trečios kartos įkūrėjo palikuonių. Tai viena didžiausių grindų įrengimo medžiagų bei įrengimo prietaisų gamintoja.

Grupės prekių ženklai:

 • UZIN – Grindų įrengimo sprendimai įvairioms grindų dangoms įrengti.
 • WOLFF – Įvairios paskirties mašinos, prietaisai grindų įrengimui bei specialios paskirties įrankiai.
 • PALLMANN – Medinių grindų padengimo bei priežiūros gaminiai.
 • Arturo – liejamos grindys įvairios paskirties gyvenamoms, komercinėms bei industrinėms patalpoms.
 • codex – sprendimai akmens bei keramikos grindų įrengimui
 • RZ – Švaros bei grindų priežiūros sprendimai visų tipų grindų dangoms.

„Niekada neužmirštame savo kokybės standartų“

UZIN jau 1994 metais, pirmieji šioje srityje, pradėjo teikti ISO kokybės sertifikatus visiems savo produktams.

Šiai dienai, įmonės produktus puošia ne vienas tarptautinis sertifikatas:

EMICODE Logotipas

„EMICODE“ yra prekės ženklu pažymėtos klasifikavimo sistemos pavadinimas, naudojamas grindų montavimo gaminiams, klijams ir statybiniams gaminiams klasifikuoti pagal jų emisijos rodiklius. Sistema turi 3 emisijos kategorijas su tam tikromis LOJ ribinėmis vertėmis – EC2, EC1 ir EC1 plus. „Emicode“ žyma yra gerai žinoma ir pripažinta visoje Europoje.

EC1 plus sertifikatas pažymi, kad gaminys eksploatacijos metu išskiria ypač mažai lakiųjų organinių junginių.

M1 klasifikacija

M1 klasifikacijos tikslas – skatinti kurti ir naudoti mažai teršiančias statybines medžiagas, kad medžiagų išmetimas nepadidintų ventiliacijos poreikio. Klasifikacija pateikia medžiagų, naudojamų įprastose darbo erdvėse ir gyvenamosiose patalpose, emisijos reikalavimus, susijusius su tinkama patalpų oro kokybe. Gaminio etiketėje M1 ženklas nurodo, kad gaminys atitinka M1 emisijos ir kvapo kriterijus. M1 etiketė dažniausiai pripažįstama Suomijoje ir Skandinavijoje.

Prancūzijos LOJ žyma

Statybos, apdailos ir baldų gaminiai, kuriais prekiaujama Prancūzijoje, turi būti paženklinti išmetamųjų teršalų klasifikacija remiantis LOJ išmetimo bandymais. Tai nurodoma dokumente „Décret n ° 2011-321“. Dekrete Nr. 3011-321 nustatomos 4 LOJ išmetamų teršalų klasės – C, B, A ir A+.

Blue Angel sertifikato logotipas

„Blue Angel“ (Blauer Engel) sertifikatas yra įtrauktas į seniausius ir labiausiai atpažįstamus ekologinius ženklus. Jis buvo sukurtas 1978 m. Vokietijoje, prižiūrint Aplinkos ministerijai. Iki šiol jis paplito Vakarų Europos šalyse ir buvo suteikta dešimtims tūkstančių skirtingų kategorijų produktų ir paslaugų. Tarp jų yra interjero baldų medžiagos, elektronika, saulės baterijos, biuro įranga ir valymo paslaugos. 

Ir daugybė kitų sertifikatų. Visus juos galite rasti gamintojo puslapyje.

Populiariausi UZIN produktai

UZIN KE 2000S universalūs klijai

UZIN KE 2000 S universalūs klijai

Aukšto atsparumo universalūs dispersiniai klijai grindų ir sienų paviršiams vidaus patalpose. Padidinto atsparumo drėgmei.

Tinka visoms ruloninėms PVC dangoms, prabangioms PVC lentelėms, kaučiuko ruloninems dangoms iki 4 mm storio (pvz. Noraplan®, Regupol®). Taip pat puikiai tinka klojant vinilą ar kur bus įrengtos vinilinės grindys.

UZIN NC 182 remontinis glaistas

UZIN NC 182 remontinis glaistas

Tvirtas, smulkiagrūdis, be storio apribojimo, greitai kietėjantis, cemento pagrindu pagamintas glaistas, skirtas sienoms ir grindims. Naudojamas:

 • Įtrūkimų ir skylių remontui;
 • Paviršiniam glaistymui;
 • Tinka remontuoti cemento-smėlio sluoksnius;
 • Betono, gipso sluoksnius;
 • Natūralų akmenį;
 • Medines ir MDP grindis;
 • Tinka glaistyti vidaus laiptus;
 • Tinka tik vidaus darbams.

UZIN MK 200 klijai parketui su silanu

UZIN MK 200 klijai parketui su silanu

1-komponento parketo klijai su silanu (be tirpiklių ir be vandens). Naudojamas klijuoti visų rūšių ir matmenų medines grindis:

 • Daugiasluoksnį parketą;
 • Masyvo lentas;
 • Jautriems drėgmei, egzotiniams masyvo parketams ir t.t.

Šiuos, bei visus kitus UZIN produktus rasite mūsų puslapio skiltyje produkcija. Jei kyla klausimų, kviečiame kreiptis ir tikrai į juos atsakysime.