Vinilo struktūra

Vinilas, kaip ir laminatas, susideda iš kelių sluoksnių. Tarp skirtingų gamintojų sluoksniai gali skirtis, tačiau paprastai yra sudarytas iš:

Vinilas ir jo struktūra pagal Belgų fabriko MODULEO pavyzdį

Vinilas ir jo paviršius

Vinilo grindų paviršių būna įvairių – jis gali būti lygus, reljefinis, pašiauštas, arba net pintas. Tačiau, geriausias paviršius yra laikomas toks, kuris kuo tiksliau atitinka dizaino sluoksnio piešinį. Taip galima išgauti dar tikslesnę medienos ar akmens imitaciją.

Vinilas Moduleo Classic Oak

Vinilas ir jo klasifikavimas

Priklausomai nuo atsparumo dėvėjimuisi ir degumui, vinilas yra skirstomas į dvi pagrindines grupes:

Vinilo struktūra nulemia ir jo savybes

Dėl savo struktūros, vinilas yra labai tvirtas, ant jo pastatyti daiktai nepalieka žymių ar įspaudų. Nors vinilo grindys tvirtos, tačiau vis tiek išlieka pakankamai lanksčios. Jei ant keraminių plytelių nukritęs puodelis garantuotai sudužtų, tai nukritęs ant vinilo greičiausiai liktų sveikas. Vinilas yra atsparus įbrėžimams. Šį atsparumą pagrinde nulemia viršutinio sluoksnio storis, o atsparumo klasės yra tokios pat, kaip ir laminato, tačiau be laminato trūkumų. Aukščiausios atsparumo klasės vinilinė grindų danga gali būti klojama ir viešose vietose, kur praeina labai didelis srautas žmonių, pavyzdžiui, viešose įstaigose.

Kaip išsirinkti vinilą

Daugybę vinilo rūšių galite rasti mūsų puslapyje arba kreiptis tiesiogiai ir tikrai rasime variantą atitinkantį Jūsų lūkesčius bei norus. Taip pat, esame oficialūs Moduleo atstovai Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti išskirtines kainas bei garantijas visiems savo klientams. Daugiau naudingos informacijos apie tai, kokios yra vinilinės grindys, vinilinių grindų rūšys, privalumus namuose, ar kitas grindų dangas galite rasti mūsų puslapio skiltyje naudinga.