1. Natūralus linoleumas: Kas tai ir kodėl ši grindų danga verta dėmesio?

Daugumai žmonių linoleumas asocijuojasi su senesniais laikais arba jau pasenusiu stiliumi. Tačiau, ši grindų danga pasižymi ne tik puikiomis savybėmis, bet puikiai tinka ir moderniam interjerui. Taigi, kodėl verta rinktis būtent šią grindų dangą?

Linoleumas, jo privalumai


Kaip matome, pagal savo savybes, linoleumas gali būti puikus pasirinkimas bet kurio kambario grindims. Taip pat, nereiktų jo painioti su pasenusiu stiliumi, nes stilių ir spalvų įvairovė tikrai leis jį priderinti prie bet kokio dizaino.

Mūsų atliktas objektas moderniuose namuose

2. Natūralus linoleumas: Kaina?

Natūralaus linoleumo kaina yra mažesnė nei kietmedis, kokybiškos plytelės ar net pats vinilas ir prasideda vos nuo 27 €/m2 (su PVM). Galite rinktis iš viso FORBO fabriko asortimento, o mes pasirūpinsime tiekimu, tinkamu įrengimu bei vėlesne priežiūra. Kviečiame užsukti ir gyvai susipažinti su natūraliu linoleumu!

3. Kaip išsirinkti linoleumo grindis

Daugybę linoleumo grindų rūšių galite rasti mūsų puslapyje arba kreipkitės tiesiogiai ir tikrai rasime variantą atitinkanti Jūsų lūkesčius bei norus. Taip pat, esame oficialūs FORBO atstovai Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti išskirtines kainas bei garantijas visiems savo klientams.

4. Kaip gali atrodyti Jūsų namai ar komercinė erdvė su natūraliu linoleumu iš FORBO „Marmoleum“ kolekcijos

5. Teminiai produktai