MODULEO 55 Impressive Sierra Oak 58956 Q

35,00

Atsisiuntimai

Domina produktas?

Aprašymas

Klijuojamas DB 
Viršutinis dėv.sl. mm 0,55
Storis mm 2,5
Plotis mm 196
Ilgis mm 1320
Kiekis pakuotėje m² 3,62

MODULEO 55 Impressive Sierra Oak 58956

Aprašymas:

Sierra Oak 58956 – tai įspūdingas grindų dangos pasirinkimas iš MODULEO 55 kolekcijos. Suteikdamas bet kuriai erdvei jaukumo ir tyros elegancijos, šis produktas yra puikiai pritaikytas stilingiems ir ramiems interjerams.

Dėka savo reljefo, atitinkančio dangos piešinį, naujos kartos Moduleo Impress kolekcija leidžia sukurti išraiškingą, įspūdingą ir tikrai unikalų grindų paviršių​​.

LVT, o ne „click“ vinilo tipas, garantuoja lengvą montavimą ir, esant reikalui, leidžia pakeisti bet kurią lentelę, neišmontuojant visų grindų​.

Produkto matmenys yra 196mm x 1320mm. Šią grindų dangą galima naudoti visuose kambariuose – nuo virtuvės iki miegamojo, išskyrus kur gali būti stovinčio vandens (vonios kambaryje galima, o pačiam duše be padėklo – ne)​​.

Ši vinilinė danga yra atspari dėvėjimui, vandeniui, dėmėms ir puikiai tinka naudoti su grindų šildymu. Taip pat, impressive kolekcija pasižymi specialiu faktūriniu reljefu, kuris atkartoja priešinį ir suteikia Jūsų patalpoms dar daugiau prabangos.

Mūsų įmonė grindų dangų parinkimo, įrengimo ir priežiūros srityje jau beveik 30 metų. Esame sukaupę didžiulę patirtį konsultuojant, projektuojant, įrengiant ir prižiūrint įvairiausias grindų dangas. Todėl galime atsakingai patarti ir užtikrinti darbų kokybę bei ilgaamžiškumą​​.

Techniniai duomenys angliškai

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Atsparumo klasė

, ,

Gamintojas

Dėvimasis sluoksnis, mm

Bendras storis, mm

Dizainas

Įrengimo tipas

Atspalvis

Sandara

Formatas