Kas yra kiliminė danga?

Kiliminė danga – tai grindų danga gaminama iš polipropileno, veltinio, poliamido ir kitų medžiagų. Ji pasižymi ne tik didesniu komfortu, bet pagerina šilumos bei garso izoliaciją, taip pat yra neslidi ir minkšta. Didelis raštų ir spalvų pasirinkimas tikrai leis susikurti norimą interjero dizainą.

Mūsų meistrų įrengta kiliminė danga Vilniaus biure

Kiliminės dangos privalumai

Kiliminės grindų dangos yra ilgaamžiškos, neslidžios bei komfortiškos grindų dangos. Jomis malonu vaikščioti basomis, o nugriuvus, tikimybė susižeisti yra mažesnė. Kiliminė danga puikiai izoliuoja garsą. Jos net dešimt kartų geriau slopina aidą ir sugeria garsą. Vėsesnėse patalpose kiliminė danga suteikia jaukumo ir yra šiltesnė vaikščioti. Šį danga nebijo dažnai stumdomų baldų – patraukus baldą, nelieka jokių žymių, o užsilenkę plaukeliai po kurio laiko atsistato. Todėl ši grindų danga taip dažnai yra pasirenkama viešbučiuose ar biuruose.  

Mūsų meistrų įrengta kiliminė danga miegamajame kambaryje

Trūkumai

Dulkių kaupimas dangoje yra įvardinamas kaip vienas blogiausių kiliminės dangos trūkumų. Tačiau ar tikrai tai nėra privalumas? Naudojant patalpą, oras yra nuolat judinamas įvairių prietaisų bei žmonių. Dėl šio judėjimo, dalis dulkių nusėda ant paviršių, o kita dalis lieka sklandyti ore. Kuo daugiau dulkių nusėda ant paviršių, tuo mažiau jų lieka ore. Esant lygioms grindims – vinilo lentelėms, linoleumui ar plytelėms, oro srautai dulkes sklaido daug lengviau. Minkštas ir kibus kiliminės dangos paviršius geba sulaikyti dulkes ir neleisti joms vėl grįžti į orą, kuriuo kvėpuojame. Todėl ir oras kambaryje su kilimine danga yra švaresnis. Sukauptas dulkes galima lengvai pašalinti su tinkama priežiūra. Kilimai turėtų būti reguliariai siurbiami, nes taip pašalinama iki 85% sukauptų dulkių. Likusius 15% galima pašalinti tik naudojant šlapią arba specialų valymą, tačiau tai geriau patikėti profesionalams.

Kaip išsirinkti kiliminę dangą

Daugybę kiliminių dangų grindų rūšių galite rasti mūsų parduotuvėje arba kreiptis tiesiogiai ir tikrai rasime variantą atitinkanti Jūsų lūkesčius bei norus. Esame oficialūs IVC atstovai Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti išskirtines kainas bei garantijas visiems savo klientams. Taip pat, galime pasiūlyti ir visas kitas paslaugas, susijusias su kiliminių dangų klojimu, įrengimu ir konsultavimu.