Bergo grindų savybės

Bergo lauko grindų danga yra gaminama iš perdirbamo UV spinduliams atsparaus polipropileno, todėl jos yra ne tik draugiškos aplinkai, bet ir ilgai nepraras savo spalvos būdamos lauke. Kuriant suneriamas Bergo lauko dangas buvo gerai apgalvotas kiekvienas jų naudojimo aspektas. Sukurti specialūs vandens nutekėjimo kanalai, kurie leidžia vandeniui lengvai nutekėti ir neužsilaikyti dangos paviršiuje. Tai yra ypač svarbu, kai ši danga yra naudojama sportui, kur nepageidaujama, kad po lietaus telkšotų balos. Pavyzdžiui teniso kortai ar krepšinio aikštelės. Taip pat, ši danga puikiai tinka ir prie vandens ar baseinų, nes yra neslidi ir nesulaiko vandens. Per šiuos kanalus taip pat laisvai vaikšto oro srautai, todėl ir nutekėjęs vanduo turi galimybę išdžiūti, o karštomis dienomis Bergo danga taip stipriai neįkais. Šie kanalai taip pat sumažina temperatūros pokyčių efektą ir neleidžia išsikraipyti. Plytelės gali būti lauke tiek vasaros, tiek žiemos metu.

Informacija apie gamintoją

Bergo Flooring AB (Švedija) yra surenkamų grindų gamybos lyderis, gaminantis tvirto polipropileno plyteles skirtas: lauko teniso, krepšinio, rankinio, žolės riedulio aikštelėms, terasoms, automobilių salonams, namams. Gamintojas nuolatos atnaujina savo produkcijos asortimentą, kad galėtų patenkinti kiekvieno kliento norus.

Objektai su Bergo grindų dangomis

Bergo lauko grindų danga ir jos įrengimas

Klojant naujas Bergo grindis nereikia nei klijų, nei specialių įrankių, todėl jas nesunku įsirengti ir patiems. Vienintelis reikalavimas šiai dangai yra bet koks tvirtas pagrindas. Pati danga yra surenkama surakinant plyteles tarpusavyje, tam skirtose dangos vietose. Privalumas ir tai, kad Bergo lauko dangą galima išrinkti ir vėl surinkti daugybę kartu, nepažeidžiant jos savybių ar išvaizdos.

Klientų savarankiškai įsirengta Bergo lauko grindų danga

Kaip išsirinkti Bergo lauko grindų dangą

Daugybę lauko grindų dangų rūšių galite rasti mūsų parduotuvėje arba kreiptis tiesiogiai ir tikrai rasime variantą atitinkanti Jūsų lūkesčius bei norus. Esame oficialūs BERGO atstovai Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti išskirtines kainas bei garantijas visiems savo klientams. Taip pat, galime pasiūlyti ir visas kitas paslaugas, susijusias su grindų dangų klojimu, įrengimu ir konsultavimu.